Martyna Hómin

Jest ekspertem i kierownikiem projektów w zakresie zarządzania wiedzą i zmianą, procesów HR oraz programów Kaizen, na poziomie strategicznym jak i operacyjnym. Specjalizuje się we wdrażaniu metody TWI (Training Within Industry), zarządzania rozwojem pracowników w organizacji oraz wdraża filar E&T (Education and Training) i AM (Autonomous Maintenance) w ramach projektów TPM. Tworzy i wdraża w firmach działy HR i CI w oparciu o stworzenie struktury, procesów i systemów HR & CI, wspiera organizacje w zakresie rekrutacji, selekcji, wdrażania systemów premiowych oraz rozwoju pracowników w oparciu o wskaźniki biznesowe i umiejętności. Pomaga Klientom zbudować ich markę pracodawcy na poziomie strategicznym oraz operacyjnym.  Zajmuje się również wdrożeniami z zakresu budowania centrum dowodzenia w oparciu o wskaźniki organizacji i siatkę spotkań.

Jest odpowiedzialna za rozwój i przeprowadzanie Assessment Center oraz Development Center w celu zweryfikowania i rozwoju kompetencji pracowników. Prowadzi szkolenia z zakresu m.in.: LEAN, TWI, budowania zespołów, stylów komunikacji i zarządzania, rozwoju liderów na różnych szczeblach w organizacji. 

Ukończyła Psychologię Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Krakowskiej Akademii. Jest absolwentką University of Western Sydney oraz SGH o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Posiada Certyfikaty Asesora Ernst & Young Academy of Business, Extended Disc, Reiss Motovation Profile oraz Coacha ICC.

Projekty wdrożeniowe, szkoleniowe i analizy: Nederman, Wikęd, Kapica, Lafarge, Hochland, Apator, Iglotex (4 zakłady), British American Tobacco, Mago, SVZ, Alrec, Pamapol, BaGlass, Polna, BMZ, Base Group, Retail Robotics, Coveris, KMW, Aquael, Malow, Mikomax, Granna, Colep, Aquael, Bednarek, TBM Snacks, Jocz, Avante, Sursys, Chema.