Marcin Mikrut

Przez ponad 15 lat zarządzał działami transportu, dystrybucji i produkcji. Dzięki swojemu doświadczeniu zna problemy występujące na styku tych działów i wie jak nimi zarządzać. Wdraża projekty związane z podnoszeniem efektywności produkcji oraz całej organizacji.

Posiada długoletnie doświadczenie w tworzeniu i kierowaniu zespołami w działach produkcji, obsługi klienta, transportu i magazynów oraz administracji logistyki. 

Posiada poziom ekspercki w QRM, LEAN oraz w zarządzaniu Łańcuchem Dostaw. Zajmuje się projektami z zakresu: poprawy efektywności przedsiębiorstwa, organizacji i zarządzania Łańcuchami Dostaw, organizacji i poprawy efektywności produkcji oraz kompleksową poprawą funkcjonowania MŚP.

Ukończył Wydział Logistyki w Wyższej Szkole Oficerskiej w Poznaniu oraz jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada certyfikaty z zakresu QRM, LEAN Certyfikate oraz audytora ISO.

Projekty wdrożeniowe i szkoleniowe: Wikęd, Freshworld, Miranda, PKN Orlen, HemPoland, Polna, Granna, ASC, TBM Snacks, Ursus, Faurecia, Radpol, Rockfin, Hochland, Malow, Retail Robotics, Chroma, Top Farms, Aquael, 4flowers, Pamapol, Plastwil